Jdi na obsah Jdi na menu
 


Články

Příspěvky

MAKROBIOTIKA IV.

1. 10. 2015

 Makrobiotika a bílkoviny

 

Makrobiotika – strava vyvolených III.

1. 9. 2015

Tuky jsou stále více diskutovaným problémem celé západní kultury. Obezita, diabetes, rakovina, autoimunitní onemocnění. To vše jsou následky konzumace velkého množství nezdravých tuků v kombinaci s rafinovanými cukry.

 

MAKROBIOTIKA II.

1. 8. 2015

Nové statistiky ukazují, že mnohem více lidí na této planetě umře na následky přejídání a nevhodné stravy než hlady.

 

MAKROBIOTIKA I.

1. 7. 2015

O stravovacích systémech bylo napsáno a vyučováno mnoho. Většinou lidmi, kteří byli zdraví a stravovací návyky byly součástí jejich vlastní cesty a uvědomování. S makrobiotikou je to však jinak. Makrobiotika byla koncipována pro lidi, kterým ani moderní věda nedávala šanci. Pro nemocné rakovinou, cukrovkou, roztroušenou sklerózou, onemocněním srdce. Pro lidi, kteří si museli v poslední chvíli uvědomit, že strava není jen to, co jíme. Strava je lék. A nejen to ..
 

Duchovní aspekt makrobiotiky

1. 6. 2015

To co dělá makrobiotickou filosofii výjimečnou, je její nepopiratelný účinek na energetické pole člověka.  Makrobiotika tedy nejen uzdravuje nemocné, ale vnáší do života každého, kdo se jejími principy řídí vnitřní klid a harmonii.

 

Symbol velikonoc

1. 4. 2012

 

Význam Vánoc

19. 12. 2010

Náboženství západu je bezesporu křesťanství. Mnozí z nás jsou ke křesťanství otočeni zády, neboť je historicky spojeno s utrpením, pokrytectvím a utlačováním.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články | Komentářů: 0