Jdi na obsah Jdi na menu
 


O NÁS

Dlouho jsme byly vegetariánky. Jóga nás provázela naším hektickým životem. Vždy jsme měly pocit, že zdravě jíme a žijeme. Stále jsme však byly konzumentky supermarketů.

Pak přišla diagnóza rakoviny prsu. Vzácný druh, kdy léčebné postupy medicíny byly neúspěšné. Čínská medicína, makrobiotika a Zhineng Qigong mě pomalu vracely zpátky do zdravého, normálního života. Má desetiletá praxe terapeuta v oblasti alternativní medicíny a osobní zkušenost s rakovinou přivedla mou přítelkyni k nápadu otevřít si svoji vlastní (a možná nejen jednu) prodejnu se zdravou výživou. Její mnohaleté zkušenosti v obchodě a mé vzdělání v Austrálii v oblasti Small Business Management z nás vytvořily nadšený tým.

Rády bychom uspokojovaly nejen náročnou bio klientelu (v rámci rostlinné stravy), ale především ty, kteří pochopili, že strava je energetickým základem duševní pohody a tedy i nedílnou součástí našeho duchovního potenciálu a to nejen ve smyslu náboženském, ale především ve smyslu lidském. Zajímáme se o potraviny jako o léčebnou metodu, o pomocníka v disharmoniích těla. Samy jsme makrobiotici, ale nejsme radikální a stále se vzděláváme jak stravou pomoci například kardiakům, nebo diabetikům. Učíme se o bezlepkové dietě a jsme otevřeny každému novému nápadu ze strany naší klientely. Pouze živočišným produktům se zcela vyhýbáme.

Spolupracujeme s Energy Studiem Vaška Krejčíka http://www.energystudio.cz a časopisem Jóga Dnes Http://www.jogadnes.cz a AlfaOmega centrem v Polské 42, Praha 2, http://www.studio-alfaomega.cz

Nabízíme produkty společnosti Pragon s.r.o., http://www.pragon.cz, která je zaměřena na dovoz potravinových doplňků vycházejících z poznatků tradiční čínské medicíny (produkty řady GIOVANNI MACIOCIA, řady tradičních pokroutek a přípravků od Wanxi Pharmaceuticol, řady SINECURA a řady MRL - houbová biomasa z imunonutričních hub pěstovaných společností Mycology Research Company z Velké Británie).

Dále rády bychom navázaly spolupráci s podle mého názoru jedním z nejlepších výrobců české přírodní kosmetiky Nobilis Tilia. 

Investice byly nemalé. V naší vizi však bylo vytvořit prodejnu, na které se budeme co nejvíce podílet samy. Chtěly jsme vtisknout naši energii radosti do každého regálu. S realizací nám pomáhali, například, grafik Marek Stehlík, radami podepřela Arch. Jitka Dvorská a mnoho našich jógových přátel, kteří přispěli energií i činem. Také děkujeme realitnímu týmu Dedalo s.r.o., jež vstoupilo do naší vize ve správnou chvíli.  Největší dík patří našemu hodinovému manželu Míšovi Charvátovi www.drobneopravy.7x.cz, který umí vše a je tvůrčí řemeslník i člověk. Děkujeme.      

                                                             Markéta & Simona