Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seymour Koblin

Věříme, že spolupráce, kterou jsme se Seymourem navázaly bude prospěšná pro každého. Jeho všestrané znalosti, ať už v oblasti těla, duše či ducha mohou využít ti co jsou na cestě, ti kdo se právě vydali, nebo i ti kteří hledají. Seymour je dlouholetý makrobiotik (30let), zakladatel Zentouch shiatsu, lektor, terapeut a skvělý člověk.                  Markéta&Simona

Seymour vám pomůže integrovat starobylou tradiční čínskou medicínu a makrobiotické principy do zdravotního plánu, který posílí váš fyzický, emocionální a duchovní stav bytí. Energetika potravin, recepty, domácí léčebné prostředky, Chi cvičení a doporučení životního stylu jsou určena pro jedinečný zdravotní stav každého člověka. Zen-Touch shiatsu ošetření naladí vaše tělo tak, aby všechny tělesné systémy pracovaly efektivněji.
 

 HOLISTIC THURSDAYS   více: Holistické čtvrtky

Seymour Koblinsey-ukr-teach1_edited-2.jpeg

začal svou cestu jako odborník a pedagog doplňkových/ holistických zdravotních metod po zkušenosti blízké smrti v Torontu 1977.

Studoval Tai Chi Chuan, Nei/Chi Kung, taoistickou meditaci, shiatsu, tradiční čínskou medicínu a makrobiotiku s Michio Kushi a Aveline, Shizuko Yamamoto a dalšími.

Je zakladatelem státem Kalifornie schválené School of Healing Arts-1990, a tvůrce Zen-Touch Shiatsu ™, Nutri-Journey ™. V roce 2008 Seymour založil International School of Healing Arts se sídlem v České republice, kde nyní žije s partnerkou, Stanislavou Papouškouvou a 2 z jeho 3 dětí. Je autorem několika knih, které byly přeloženy do češtiny a ruštiny.